MENU

Pracownia Projektowa ArchPlan powstała w roku 2000. Założona została przez magistra inżyniera architekta Tomasza Grzybowskiego. Od samego początku swej działalności oferuje kompleksową obsługę projektową inwestycji wraz z prowadzeniem nadzorów nad realizacjami.

Nie ograniczamy zakresu swej działalności do wybranego typu budownictwa. Zapewniamy profesjonalną obsługę zarówno klientów indywidualnych jak i firm i instytucji.

Nad realizacją zleceń pracuje zespół architektów, którzy przygotowują projekty i koordynują pracę kooperujących z nami specjalistów z zakresu projektowania konstrukcji, instalacji sanitarnych wewnętrznych i sieciowych (wodno-kanalizacyjne, gazowe, instalacje co, wentylacja i klimatyzacja), elektrycznych wewnętrznych i sieciowych, teletechnicznych, telekomunikacyjnych, instalacji specjalistycznych (m.in. gazy medyczne), projektantami dróg i zieleni i kosztorysantami.

Wykonujemy projekty architektoniczne i urbanistyczne. Wszystkie opracowania posiadają niezbędne uzgodnienia formalne i prawne. W dorobku firmy znajdują się zarówno obiekty mieszkalne jednorodzinne, jak i duże obiekty o skomplikowanej funkcji jak hotele, biurowce, zakłady produkcyjne z częściami biurowo - socjalnymi.

Oferujemy współpracę obejmującą kompleksową obsługę inwestycji budowlanych od fazy koncepcji po realizację i oddanie obiektów do użytkowania. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo na każdym etapie realizacji inwestycji. Mamy doświadczenie w prowadzeniu nadzorów budowlanych - autorskich i inwestorskich.

Zespół projektowy ArchPlan jest przygotowany do wykonywania projektów dwujęzycznych (polski/angielski) oraz pełnej obsługi Inwestorów posługujących się językiem angielskim.

 
Pracowaliśmy dla firm prywatnych, w tym deweloperów krajowych i zagranicznych, inwestorów instytucjonalnych oraz inwestorów indywidualnych. Pracowaliśmy dla Inwestorów z Polski, Niemiec, Szwecji, Holandii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, Korei Południowej i USA.